Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Mszczonów  |  P3
wynajem

P3 Mszczonów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 313000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

P3 Mszczonów znajduje się około 47 kilometrów na południowy-zachód od Warszawy. Obiekt położony jest niedaleko Trasy Katowickiej – drogi ekspresowej S8 w pobliżu trasy nr 8 (trasa katowicka). Magazyny w Mszczonowie zlokalizowane są niedaleko drogi krajowej nr 50, która gwarantuje doskonałe połączenie z autostradą A2 (około 20 km) oraz trasą S7 (około 24 km). Taka lokalizacja pozwala za sprawny transport towarów do oddalonego o 40 kilometrów międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina. Dodatkowym atutem jest bocznica kolejowa na terenie parku.

Park logistyczny zakłada możliwość wybudowania 10 hal magazynowych klasy A o docelowej powierzchni około 313 000 metrów kwadratowych. Budynki wyposażone są w instalację tryskaczową typu ESFR, ogrzewanie oraz całodobową ochronę. Na życzenie najemcy dostępne są także klimatyzowanie powierzchnie biurowe z możliwością elastycznej aranżacji. Na terenie obiektu znajduje się parking dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz obszerne place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych