Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Święcice  |  Logicor
wynajem

Logicor Święcice II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 18000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Święcice II znajduje się około 24 kilometrów od centrum Warszawy, w Święcicach. Park położony jest w sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 łączącej Warszawę i Poznań, a także 10 kilometrów od węzła „Pruszków” autostrady A2. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych pozwala na szybką dystrybucję towarów. Dodatkowo należy zaznaczyć, że do nieruchomość można dostać się za pomocą komunikacji miejskiej – jest to ważny atut dla przyszłych pracowników i klientów.

Park logistyczny obejmuje 2 budynki o łącznej powierzchni 18 000 metrów kwadratowych. Jedna z hal wykonana została w systemie BTS i jest dostosowana do wymagań firmy z branży spożywczej. Obiekt posiada zabezpieczenia przeciwpożarowe w formie klap dymowych i tryskaczy typu ESFR oraz świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Najemca ma do dyspozycji miejsca parkingowe dla aut osobowych oraz place manewrowe przewidziane dla samochodów ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych