Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Sochaczew  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Sochaczew

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 95000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Sochaczew usytuowany jest 53 kilometry na zachód od centrum Warszawy, na terenie Sochaczewa. Magazyny położone są przy drodze krajowej nr 92 w odległości 17 kilometrów od autostrady A2. Dodatkowo nieruchomość posiada dostęp do własnej bocznicy kolejowej. Lokalizacja zapewnia bliskość rynku konsumenckiego i wykwalifikowanej kadry pracowników. Ponadto w pobliżu znajduje się stacja kolejowa oraz przystanek autobusowy.

Centrum logistyczne oferuje około 95 000 metrów powierzchni w ramach 2 hal magazynowych klasy A. Dostępne są także pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne z możliwością aranżacji zgodnie z potrzebami klienta. W skład wyposażenia magazynów wchodzi instalacja tryskaczowa typu ESFR, klapy dymowe oraz świetliki. Na terenie nieruchomości dostępne są liczne miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o minimalnej głębokości 28 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych