Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Święcice  |  Logicor
wynajem

Logicor Święcice I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 27000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Święcice I zlokalizowany jest w odległości około 23 kilometrów za zachód od centrum Warszawy, w miejscowości Święcice. Inwestycja położona jest bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 oraz około 10 kilometrów od węzła „Pruszków” autostrady A2 łączącej Warszawę z Berlinem. Takie połączenia drogowe zapewniają szybki dostęp do centrum stolicy i oddalonego o około 22 kilometry Lotniska F. Chopina. Lokalizacja jest idealnym punktem na rozwój działalności ze względu na szerokie możliwości komunikacyjne i dostęp do rynku konsumenckiego.

Centrum dystrybucyjne obejmuje 2 hale magazynowe o łącznej powierzchni 27 000 metrów kwadratowych. Na życzenie klienta dostępne są pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Obiekty wyposażone są w system przeciwpożarowy w formie tryskaczy i klap dymowych. Powierzchnia magazynowa może zostać elastycznie dostosowana do potrzeb najemców, zarówno pod składowanie jak i lekką produkcję. Ponadto, na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych