Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Ołtarzew  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 67000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków zlokalizowany jest w Ołtarzewie, około 18 kilometrów od centrum Warszawy. Magazyny położone są w pobliżu drogi krajowej nr 92 oraz jedyne 2 kilometry od węzła „Pruszków” autostrady A2, co pozwala na szybką komunikację zarówno z centrum stolicy, jak i oddalonym o 20 kilometrów Lotniska im. F. Chopina. Ponadto 2 kilometry od parku znajduje się stacja PKP Ożarów Mazowiecki.

Park magazynowy oferuje niemal 67 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 hal klasy A. Do dyspozycji najemcy są także pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Obiekty posiadają instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy ESFR i klap dymowych, a wnętrze może zostać przystosowane do składowania oraz lekkiej produkcji. Ponadto jeden z magazynów został zrealizowany w konwencji „crossdock”. Na terenie nieruchomości dostępne są miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych