Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Błonie  |  P3
wynajem

P3 Błonie

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 300000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

P3 Błonie to park magazynowy zlokalizowany 30 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, w miejscowości Błonie. Nieruchomość położona jest w pobliżu drogi krajowej nr 92 oraz 8 kilometrów od węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2. Dodatkowo park oddalony jest o 3 kilometry od stacji kolejowej Błonie, gdzie zatrzymują się pociągi Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Lokalizacja zapewnia dostęp do wykwalifikowanych pracowników oraz bogatego rynku konsumenckiego.

Kompleks logistyczny oferuje około 300 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowo-biurowej w ramach 17 budynków. Wnętrza magazynów mogą zostać dostosowane do potrzeb prowadzenia zarówno lekkiej produkcji, czy składowania, jak i prowadzenia innych wyspecjalizowanych rodzajów działalności. Hale magazynowe wyposażone są w instalację tryskaczową ESFR. Bezpieczeństwa na terenie kompleksu strzeże całodobowa ochrona. Ponadto, najemca dysponuje miejscami parkingowymi oraz placem manewrowym.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych