Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Błonie  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Błonie 2

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 86000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Błonie II znajduje się w miejscowości Pass, na obszarze gminy Błonie, około 32 kilometry na zachód od centrum Warszawy. Park położony jest w pobliżu drogi krajowej nr 92 oraz około 10 kilometrów od węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2, która zapewnia sprawną komunikację zarówno z Warszawą, jak i z Łodzią, czy Poznaniem. Nieruchomość usytuowana 37 kilometrów od międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina.

Centrum logistyczne składa się z 6 budynków o łącznej powierzchni blisko 86 000 metrów kwadratowych. Obiekt dostosowany jest do indywidualnych preferencji klienta, który ma do dyspozycji zarówno część magazynową, jak i biurową. Centrum składa się z budynków stworzonych dla średnich i dużych najemców. Całodobowy monitoring oraz ochrona są dodatkowym atutem nieruchomości. Park oferuje także moduły w formacie „crossdock”. Wszystkie hale wyposażone są w system tryskaczy typu ESFR, klapy dymowe oraz źródło światła dziennego w postaci świetlików. Najemca ma do dyspozycji place manewrowe o głębokości 38 metrów oraz parkingi przy budynkach.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych