Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Pęcice  |  Other
wynajem

Altmaster Pęcice

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 30000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum magazynowe Altmaster Pęcice zlokalizowane jest w miejscowości Pęcice k. Janek, w odległości 16 kilometrów od centrum Warszawy. Nieruchomość położona jest zaledwie 2 kilometry od drogi ekspresowej S8, która zapewnia sprawne połączenie z obwodnicą Warszawy drogą S2 oraz autostradą A2. Dodatkowym atutem lokalizacji jest możliwość szybkiego dojazdu do Lotniska im. F. Chopina, które znajduje się tylko 10 kilometrów o kompleksu.

Centrum dystrybucyjne oferuje ponad 44 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej ulokowanej na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Hala magazynowa posiada instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy i czujników dymu, a także hydrantów przeciwpożarowych wewnętrznych i zewnętrznych. Komfort pracy zapewnia również centralne ogrzewanie z możliwością instalacji klimatyzacji. Dodatkowo do dyspozycji najemców jest parking dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz plac manewrowy.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych