Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Błonie  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Błonie

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 152000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Błonie I zlokalizowany jest około 25 km na zachód od centrum Warszawy, na terenie miejscowości Błonie. Centrum dystrybucyjne położone jest przy drodze krajowej nr 92 prowadzącej z Warszawy do Poznana oraz w odległości około 9 kilometrów od węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2. Ponadto park jest oddalony o 31 kilometrów od międzynarodowego Portu Lotniczego im. F Chopina. Powyższa lokalizacja jest bardzo korzystna w związku z dystrybucją na skalę krajową oraz regionalną.

Centrum dystrybucyjne złożone jest z siedmiu budynków o całkowitej powierzchni około 152 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji powierzchnię magazynową oraz biurową, a także zaplecza socjalne. Hale magazynowe wyposażone są w instalację tryskaczy ESFR, klapy dymowe oraz świetliki, a także hydranty przeciwpożarowe wewnętrzne i zewnętrzne. Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzą parkingi oraz place manewrowe, a teren parku jest ogrodzony i pod całodobową ochroną.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych