Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Ołtarzew  |  RREEF
wynajem

West Park Pruszków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 12000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

West Park Pruszków zlokalizowany jest 18 kilometrów na zachód od centrum Warszawy, w miejscowości Ołtarzew w pobliżu Ożarowa Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie drogi krajowej nr 92 oraz w pobliżu węzła „Pruszków” autostrady A2, co gwarantuje sprawną komunikację z obwodnicą Warszawy oraz oddalonym o 17 kilometrów Lotniskiem im. F. Chopina. Dodatkowo w sąsiedztwie parku znajdują się przystanki warszawskiej komunikacji miejskiej.

Centrum logistyczne oferuje ponad 12 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej. W skład nieruchomości wchodzą także pomieszczenia biurowe oraz zaplecza socjalne. Magazyn może zostać zaaranżowany pod składowanie lub lekką produkcję i jest wyposażony w takie zabezpieczenia, jak: instalacja tryskaczowa typu ESFR oraz monitoring. Ponadto na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe oraz plac manewrowy dla samochodów ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych