Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Grodzisk Mazowiecki  |  Goodman
wynajem

Goodman Warsaw I Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 54000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Warsaw Logistics Centre znajduje się w miejscowości Natolin, koło Grodziska Mazowieckiego, w odległości 34 kilometrów od centrum Warszawy. Nieruchomość usytuowana jest w pobliżu autostrady A2 łączącej Warszawę z Polską centralną oraz Berlinem. Ponadto centrum logistyczne zlokalizowane jest ok. 25 km od międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina. Bliskość ważnych szlaków komunikacyjnych zapewnia realizację intensywnego transportu. Jest to idealna lokalizacja do obsługi między innymi Warszawy, Poznania oraz Łodzi.

Centrum dystrybucyjne to nowoczesny A-klasowy magazyn o powierzchni około 54 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji zarówno część magazynową, jak i biurowo-socjalną. Centrum spełnia wszystkie wymagania współczesnych użytkowników obiektów magazynowych – jedna elektryczna brama wjazdowa na moduł, system tryskaczy typu ESFR oraz obszerne parkingi dla samochodów osobowych i place manewrowe. Powierzchnia magazynowa może zostać zaaranżowana zgodnie z wymogami najemcy, czy to do składowania lub lekkiej produkcji, czy działalności logistycznej.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych