Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Sokołów  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Janki

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 100000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Janki usytuowane jest w odległości 15 kilometrów na południowy – zachód od centrum Warszawy, na terenie miejscowości Sokołów. Magazyny położone są w pobliżu wjazdu na Trasę Salomea-Wolica/S8, co zapewnia sprawne połączenie z centrum stolicy, autostradą A2 oraz Lotniskiem im. F. Chopina, które oddalone jest o jedyne 14 kilometrów od parku. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanków warszawskiej komunikacji miejskiej w pobliżu nieruchomości.

Park logistyczny składa się z budynków magazynowych klasy A o łącznej powierzchni niespełna 100 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji magazyn wraz z częścią biurową oraz zapleczem socjalnym. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w instalację tryskaczy typu ESFR, klapy dymowe, a także świetliki zapewniające dopływ światła dziennego. Dodatkowo teren parku jest ogrodzony i całodobowo strzeżony, a brama wjazdowa posiada telewizję przemysłową. Na obszarze nieruchomości znajdują się place manewrowe o głębokości minimum 27 metrów oraz liczne miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych