Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Parzniew  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Pruszków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 47500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Pruszków usytuowany jest w Parzniewie, około 23 kilometry na zachód od centrum Warszawy. Inwestycja znajduje się jedyne 3 kilometry od węzła „Pruszków” autostrady A2, co pozwala na sprawną komunikację drogową nie tylko z centrum stolicy, ale także międzynarodowym Portem Lotniczym im. F. Chopina oraz innymi regionami Polski. Dodatkowo 3 kilometry od kompleksu znajduje się stacja kolejowa PKP Pruszków.

Park logistyczny obejmuje 4 budynki klasy A o łącznej powierzchni 47 500 metrów kwadratowych. Obiekty oferują zarówno moduły magazynowe, w tym moduły typu „crossdock”, jak i powierzchnię biurową. Hale wyposażone są w instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy typu ESFR i klap dymowych, a także oświetlenie LED oraz świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Dodatkowo na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe dla pracowników i gości oraz place manewrowe o głębokości 34 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych