Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Piaseczno  |  Other
wynajem

Altmaster Piaseczno Geodetów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 9400 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Centrum magazynowe Altmaster Piaseczno Geodetów położone jest w odległości 17 kilometrów na południe od centrum Warszawy. Nieruchomość zlokalizowana jest niecałe 2 kilometry od ulicy Puławskiej, która łączy Piaseczno z centrum stolicy, a także z drogą ekspresową S2. Taka lokalizacja pozwala na szybki dojazd do oddalonego o 12 kilometrów międzynarodowego Portu Lotniczego im. Chopina, a także autostradą A2.

Park logistyczny składa się z 2 magazynów o łącznej powierzchni 9 400 metrów kwadratowych. Inwestycja oferuje również pomieszczenia biurowe z możliwością aranżacji zgodnie z potrzebami klienta. Obiekty wyposażone w świetliki oraz klapy dymowe, a także ogrzewanie oraz całodobową ochronę. Dodatkowo nieruchomość jest ogrodzona, a brama wjazdowa posiada telewizję przemysłową. Na terenie posesji znajduje się parking dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz place manewrowe o szerokości 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych