Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Ożarów Mazowiecki  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 84000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów jest usytuowany 15 km na zachód od centrum Warszawy. Magazyny położone są w pobliżu drogi krajowej nr 92 oraz węzła „Pruszków” autostrady A2. Taka lokalizacja zapewnia szybki dostęp zarówno do centrum stolicy, jak i Portu Lotniczego im. F. Chopina, a także dróg wylotowych z Warszawy. Dodatkowo w pobliżu inwestycji znajduje się stacja PKP Ożarów Mazowiecki.

Park logistyczny składa się z kilku budynków o docelowej łącznej powierzchni ponad 84 000 metrów kwadratowych. Na życzenie najemcy dostępne są także pomieszczenia socjalne z możliwością aranżacji zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Dodatkowo nieruchomość oferuje powierzchnię tylu „crossdock”, co znacząco usprawnia przeładunek towarów. Hale magazynowe posiadają instalację tryskaczy ESFR, klapy dymowe i mogą być przystosowane tak do składowania, jak i lekkiej produkcji. Na terenie parku znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych