Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Logicor
wynajem

Logicor Warszawa

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 14000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Warszawa usytuowany jest jedynie 8 kilometrów od centrum miasta. Park położony jest w dzielnicy Włochy przy ul. Łopuszańskiej, co pozwala na sprawną komunikację z centrum, a także południową obwodnicą Warszawy/drogą ekspresową S2. Taka lokalizacja umożliwia szybką dystrybucję zarówno na terenie miasta jak i do pobliskich miejscowości. Nieruchomość znajduje się również blisko międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina. Dodatkowym atutem jest dobry dostęp do komunikacji miejskiej, co pozostaje nie bez znaczenia dla pracowników oraz klientów.

Centrum logistyczne oferuje prawie 14 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część biurową oraz magazynową, które mogą zostać zaaranżowanie według indywidualnych potrzeb. Kompleks wyposażony jest w doki i bramy z poziomu zero, a także system ochrony przeciwpożarowej. Na terenie inwestycji dostępne są parkingi dla samochodów ciężarowych oraz osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych