Oferta

Wybrany obiekt

zachodniopomorskie  |  Szczecin  |  Stargard  |  Waimea
wynajem

Waimea Logistic Park Stargard

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 80000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Waimea Logistic Park Stargard znajduje się w Stargardzie, zaledwie około 30 kilometrów od Szczecina. Nieruchomość położona jest 7 kilometrów od węzła drogi ekspresowej S10, która zapewnia łatwy dostęp do autostrady A6 oraz S3, a także portu w Szczecinie. Centrum logistyczne oddalone jest o 50 kilometrów od lotniska w Goleniowie oraz od granicy polsko niemieckiej. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z innymi regionami Polski, Europą Zachodnią oraz Skandynawią. Bliskość aglomeracji szczecińskiej daje gwarancję dostępu do wykfalifikowanej kadry pracowniczej.

Park oferuje około 80 000 metrów kwadratowych powierzchni podzielonej między 6 budynków klasy A. Najemca ma do dyspozycji część biurową oraz magazynową. Na terenie posesji znajdują się obszerne place manewrowe oraz parkingi. Teren jest ogrodzony i pod całodobową ochroną, a obiekty wyposażone są w system ochrony przeciwpożarowej oraz ogrzewanie gazowe. Ponadto moc zasilania elektrycznego może zostać dostosowana do potrzeb najemcy.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych