Oferta

Wybrany obiekt

zachodniopomorskie  |  Szczecin  |  Szczecin  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Szczecin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 123000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Szczecin zlokalizowany jest 14 kilometrów na południe od centrum Szczecina. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie autostrady A6, w pobliżu węzła „Kołbaskowo” z drogą krajową nr 13, a także 7 kilometrów od drogi ekspresowej S3 oraz 53 kilometry od Lotniska w Goleniowe. Szczególnie istotnym atutem lokalizacji jest bliskość granicy z Niemcami, która znajduje się w odległości jedynie 3,5 kilometrów od parku.

Centrum logistyczne składa się z 4 hal magazynowych o łącznej powierzchni 123 000 metrów kwadratowych. Na wynajem dostępne są zaplecza socjalne oraz pomieszczenia biurowe z możliwością elastycznej aranżacji wnętrza. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w nowoczesną instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy typu ESFR, klap dymowych oraz świetlików zapewniających dostęp światła dziennego. Ponadto na terenie nieruchomości znajdują się parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych