Oferta

Wybrany obiekt

zachodniopomorskie  |  Szczecin  |  Szczecin  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Szczecin

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 51000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Szczecin zlokalizowany jest 12 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość położona jest około 7 kilometrów od węzła „Szczecin Dąbie” łączącego drogę ekspresową S3 i autostradę A6 prowadzącą do Berlina. Centrum logistyczne znajduje się 28 kilometrów od lotniska w Goleniowie oraz 30 kilometrów od granicy polsko – niemieckiej. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec.

Centrum logistyczne oferuje ponad 51 000 metrów kwadratowych powierzchni, która podzielona jest na 2 budynki klasy A składające się z części magazynowej oraz biurowej. Park został przystosowany do potrzeb najbardziej wymagających klientów – magazyny wyposażone są w doki rozładunkowe, bramy wyjazdowe z poziomu „0”, a moduły mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb najemcy. Ponadto nieruchomość posiada obszerne place manewrowe oraz miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych