Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Gliwice  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Logistics Park Gliwice

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 190000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Segro Logistics Park Gliwice zlokalizowany jest około 11 kilometrów na północny wschód od centrum Gliwic. Magazyny posiadają bardzo korzystną lokalizację w sąsiedztwie węzła „Kleszczów” łączącego drogę ekspresową nr 88 oraz autostradę A4. Dodatkowo nieruchomość jest dobrze skomunikowana z węzłem „Gliwice Sośnica” autostrady A1. Dodatkowym atutem jest bliskość Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Gliwice).

Centrum logistyczne składa się z 7 magazynów klasy A o całkowitej powierzchni niespełna 190 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynowo-produkcyjną oraz pomieszczenia biurowe, które mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Budynki wyposażone są w takie rozwiązania techniczne jak instalacja tryskaczowa typu ESFR, klapy dymowe oraz doki rozładunkowe. Na terenie nieruchomości dostępne są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych