Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Gliwice  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Business Park Gliwice

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 25000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Segro Business Park Gliwice usytuowany jest na Górnym Śląsku, w północno-wschodniej części Gliwic, około 8 kilometrów od centrum miasta. Magazyny położone są w pobliżu drogi krajowej nr 88, co pozwala na szybkie połączenie z oddaloną o 7 kilometrów autostradą A4. Dodatkowo inwestycja ma dostęp do środków żeglugi śródlądowej ze względu na bliskość Portu Gliwice. Warto dodać, że nieruchomość wchodzi w skład Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Gliwicach, co daje najemcom możliwość korzystania z ulg podatkowych.

Park magazynowy oferuje około 25 000 metrów kwadratowych powierzchni w ramach 2 budynków. Na życzenie najemcy dostępne są pomieszczenia socjalno-biurowe z możliwością elastycznej aranżacji. Dostęp do obiektów zapewniają bramy z poziomu „0” oraz doki rozładunkowe. Magazyny posiadają instalację tryskaczową typu ESFR, ogrzewanie gazowe oraz całodobową ochronę. Na terenie posesji znajdują się parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych oraz obszerne place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych