Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Pruszcz Gdański  |  SEGRO
wynajem

SEGRO Logistics Park Gdańsk

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 87000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

SEGRO Logistics Park Gdańsk to centrum logistyczne usytuowane w Pruszczu Gdańskim, 17 kilometrów od centrum Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S6, w pobliżu węzła „Rusocin”, niedaleko wjazdu na autostradę A1. Park jest oddalony o około 7 kilometrów od lotniska w Pruszczu Gdańskim i 22 kilometry od lotniska w Rębiechowie. Ponadto nieruchomości dzieli odległość 26 kilometrów od Głębokowodnego Terminala Kontenerowego w Gdańsku.

Park logistyczny dysponuje 6 halami magazynowymi o łącznej powierzchni 87 000 metrów kwadratowych. Najemca ma możliwość wynajęcia dostosowanej od indywidualnych wymagań przestrzeni biurowo-socjalnej. Magazyn może zostać dopasowany do potrzeb klientów z różnych branż, ponieważ miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego umożliwia wykorzystanie nieruchomości na wiele sposobów, w tym także do lekkiej produkcji. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdują się obszerne place manewrowe oraz parkingi dla pracowników i gości.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych