Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Gdańsk  |  Goodman
wynajem

Pomorskie Centrum Logistyczne

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 400000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Pomorskie Centrum Logistyczne znajduje się w Gdańsku, w odległości około 9 kilometrów od centrum miasta. Największym atutem parku jest jego lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Głębokowodnego Portu Kontenerowego oraz 8 kilometrów od drogi ekspresowej S7 i 16 kilometrów od Obwodnicy Trójmiasta, która zapewnia połączenie z autostradą A1. Centrum oddalone jest o 23 kilometry od Lotniska im. Lecha Wałęsy, co pozwala na transportowanie towarów zarówno na obszarze Polski i poza jej granicami. Magazyn jest także dobrze skomunikowany z Gdynią i Sopotem.

Centrum logistyczne docelowo będzie oferowało 400 000 metrów kwadratowej powierzchni magazynowej klasy A podzielonej między 13 hal. Do dyspozycji najemcy są również zaplecza biurowo-socjalne. Powierzchnia może zostać dostosowana do potrzeb klientów z różnych branż. Budynki są wyposażone w system tryskaczy, klapy dymowe oraz całodobowy monitoring. Nieruchomość posiada parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz place manewrowe. Istnieje możliwość wprowadzenia Wolnego Obszaru Celnego.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych