Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Gdańsk  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Gdańsk – Airport

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 91000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Gdańsk Airport zlokalizowany jest 14 kilometrów od centrum miasta. Park ma bardzo dobry dostęp do oddalonego o jedyne 4 kilometry węzła „Karczemki”, który łączy drogę krajową nr 7 oraz Obwodnicę Trójmiasta. Inwestycja położona jest 8 kilometrów od Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy oraz 22 kilometry od Głębokowodnego Terminala Kontenerowego (DCT) w Gdańsku. Dodatkowo w okolicy magazynów znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Park logistyczny oferuje prawie 91 000 metrów kwadratowych A-klasowej powierzchni magazynowej z możliwością wynajęcia przestrzeni biurowej. Biura są ogrzewanie i posiadają nowoczesny system telekomunikacyjny. Magazyny wyposażone są w instalację przeciwpożarową, klapy dymowe, świetliki, a także hydranty przeciwpożarowe zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Na terenie nieruchomości znajdują się obszerne parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o głębokości 28 metrów. Teren jest ogrodzony i posiada całodobową ochronę, a bramy wjazdowe wyposażone są w telewizję przemysłową.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych