Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Tczew  |  7R
wynajem

7R Logistic Tczew

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 50000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

7R Logistic Tczew znajduje się w województwie pomorskim, 40 kilometrów od centrum Gdańska. Jest to doskonała lokalizacja, gdyż znajduje się w pobliżu węzła komunikacyjnego Polski północnej, który leży przy skrzyżowaniu szlaku Śląsk – Bałtyk. Nieruchomość usytuowana jest w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej PSSE Czatkowy. Magazyn leży na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 91 oraz drogi wojewódzkiej nr 224, a także około 6 kilometrów od węzła „Stanisławie” autostrady A1. Centrum logistyczne oddalone jest o 45 kilometrów od lotniska im Lecha Wałęsy oraz 47 kilometrów od Głębokowodnego Terminala Kontenerowego w Gdańsku.

Centrum dystrybucyjne oferuje około 50 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej oraz zaplecza socjalno-biurowe, które może zostać zaadaptowane według potrzeb najemcy. Obiekt jest wyposażony w nowoczesne oświetlenie LED, system tryskaczy typu ESFR i ogrzewanie gazowe. Na terenie posesji są place manewrowe oraz parking dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Dodatkowo bezpieczeństwo jest zagwarantowane dzięki monitoringowi oraz całodobowej ochronie nieruchomości. Powierzchnia magazynu może być przystosowana pod produkcję, składowanie oraz jako magazyn logistyczny.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych