Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Trójmiasto  |  Gdańsk  |  CBRE Global Investors
wynajem

Gdańsk Distribution Centre Kowale I, II & III

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 77000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Gdańsk Distribution Centre Kowale I, II & III znajduje się około 15 kilometrów od centrum Gdańska, w miejscowości Kowale. Centrum logistyczne usytuowane jest niedaleko drogi S6 i obwodnicy Trójmiasta. Nieruchomość jest oddalona około 5 kilometrów od Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku oraz 10 kilometrów od Głębokowodnego Terminala Kontenerowego. Niedaleka odległość od autostrady A1 zapewnia szybką komunikację z południową częścią Polski.

Park logistyczny oferuje około 77 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Najemca ma do dyspozycji również zaplecza socjalne oraz pomieszczenia biurowe. Magazyny wyposażone są w system ochrony przeciwpożarowej w postaci tryskaczy, a w niektórych obiektach zainstalowany jest monitoring. Powierzchnia sprosta wymaganiom nie tylko składowania, ale także lekkiej produkcji. Na terenie posesji znajduje się plac manewrowy oraz parking dla samochodów osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych