Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Nowa Wieś Wrocławska  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Wrocław V

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 250000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Wrocław V znajduje się w Nowej Wsi Wrocławskiej, około 13 kilometrów od centrum Wrocławia. Nieruchomość usytuowana jest przy wjeździe na autostradę A8, niedaleko od węzła „Wrocław Południe” z autostradą A4. Takie położenie zapewnia łatwy dojazdu do lotniska Wrocław – Strachowice, które jest oddalone o 14 kilometrów od parku. Lokalizacja gwarantuje dobry dojazd dla przyszłych pracowników, gdyż przystanek autobusowy znajduje się na terenie nieruchomości.

Centrum przemysłowo – dystrybucyjne oferuje łącznie ponad 250 000 metrów kwadratowych powierzchni. Jest to największa nieruchomość tego typu w okolicach Wrocławia. Obiekty składają się z części magazynowej oraz biurowej z możliwością łatwego dostosowania modułów do potrzeb najemców. Wnętrze zostało zaprojektowane na cele produkcyjne oraz do składowania, w tym także żywności. Obiekty wyposażone są w system tryskaczy typu ESFR, klapy dymowe oraz świetliki. Dodatkowo nieruchomość jest ogrodzona i posiada całodobową ochronę. Na terenie posesji są również parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe o minimalnej szerokości 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych