Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Bielany Wrocławskie  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Wrocław 1

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 110000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Wrocław I / Wrocław Logistic Center usytuowany Bielanach Wrocławskich, w odległości 11 kilometrów od centrum Wrocławia. Inwestycja znajduje się w sąsiedztwie węzła „Wrocław Południe”, który łączy autostrady A4 oraz A8. Dodatkowo w pobliżu położony jest węzeł „Bielany Wrocławskie” autostrady A4 i drogi krajowej nr 5 i 35. Magazyny bardzo dobrze skomunikowane z oddalonym o 15 kilometrów Portem Lotniczym Wrocław – Strachowice. Lokalizacja gwarantuje sprawną logistykę oraz łatwy dojazd do kompleksu.

Centrum dystrybucyjne oferuje ponad 110 000 metrów kwadratowych powierzchni. Najemca ma do dyspozycji część magazynową oraz biurową. Deweloper zapewnił nowoczesne rozwiązania techniczne – bramy z ochronnymi kołnierzami, doki z hydraulicznymi podnośnikami, rampy najazdowe, które umożliwiają wjazd samochodem dostawczym do magazynu. Dodatkowo pomiędzy magazynem a placem manewrowym jest zapewniona komunikacja wózkiem widłowym. Na terenie inwestycji są parkingi dla pracowników i gości oraz place manewrowe o szerokości 35 metrów. Jest również całodobowa ochrona oraz monitoring.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych