Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wrocław  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Wrocław III (Lotnisko)

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 150000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Wrocław III znajduje się około 10 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość jest strategicznie położona w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A8 oraz w pobliżu Portu Lotniczego Wrocław-Strachowice. Dobra komunikację zapewnia także łatwy dostęp do oddalonej o 9 kilometrów autostrady A4. Atutem dla pracowników jest łatwy dojazd do parku przy pomocy wrocławskiej komunikacji miejskiej.

Centrum logistyczne składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni blisko 150 000 metrów kwadratowych. Zarówno przestrzeń magazynowa, jak i biurowa może zostać elastycznie dostosowana do indywidualnych wymagań klienta z różnych branż. Nieruchomość wyposażona jest w instalację tryskaczową typu ESFR, klapy dymowe, świetliki oraz całodobową ochronę, a telewizję przemysłową przy głównej bramie wjazdowej. Ponadto na terenie posesji są place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych