Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Bielany Wrocławskie  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Wrocław VII

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 180000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Wrocław VII usytuowany jest w Bielanach Wrocławskich, 14 kilometrów od centrum Wrocławia. Magazyny położone są przy drodze krajowej nr 35 w pobliżu węzła „Wrocław Południe”, który łączy autostradę A4 oraz A8. Bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia gwarantuje sprawne połączenie z oddalonym o około 13 kilometrów Portem Lotniczym Wrocław. Lokalizacja jest ważnym atutem, gdyż gwarantuje szybka dystrybucję oraz dostęp do bogatego rynku konsumenckiego.

Park magazynowy składa się z 8 A-klasowych budynków o łącznej powierzchni 180 000 metrów kwadratowych. Deweloper zapewnia także zaplecza socjalno-biurowe, które można dopasować do indywidualnych potrzeb klientów z różnych branż. Obiekt posiada instalację tryskaczy ESFR, klapy dymowe oraz świetliki, a także całodobowy monitoring. Na terenie posesji są parkingi dla samochodów ciężarowych, osobowych oraz place manewrowe. Jest to miejsce dobre dla wielu obszarów działalności.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych