Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Sosnowiec  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Stryków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 80000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Stryków zlokalizowany jest w centralnej Polsce, 19 kilometrów na północny-wschód od Łodzi. Centrum położone jest przy drodze krajowej nr 14 w sąsiedztwie wjazdu na autostradę A2. Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość węzła „Łódź Północ” łączącego autostrady A1 oraz A2, co zapewnia sprawną komunikację na terenie regionu oraz reszty kraju. Dodatkowo kompleks znajduje się w zasięgu łódzkiej komunikacji miejskiej.

Centrum logistyczne oferuje około 80 000 metrów kwadratowych A-klasowej powierzchni magazynowej w ramach 2 budynków. Na życzenie najemcy dostępne są biura oraz pomieszczenia socjalne, które mogą zostać zaaranżowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Bezpieczeństwa na terenie parku strzeże całodobowa ochrona oraz telewizja przemysłowa przy bramie wjazdowej. Obiekty wyposażone są w instalację tryskaczową typu ESFR, klapy dymowe, świetliki oraz ogrzewanie gazowe. Na terenie obiektu znajdują się liczne miejsca parkingowe oraz place manewrowe o głębokości 35 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych