Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Nadarzyn  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Nadarzyn

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 64000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Nadarzyn znajduje się 26 kilometrów na południowy-zachód od Warszawy, na terenie gminy Nadarzyn. Obiekt usytuowany jest niedaleko drogi krajowej nr 8, która pozwala na szybką komunikację z centrum stolicy oraz oddalonym o 25 kilometrów Lotniskiem im. Fryderyka Chopina, a także drogą ekspresową S2/obwodnicą Warszawy i autostradą A2. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z międzynarodowymi szlakami transportowymi. W okolicy są również przystanki autobusowe.

Centrum dystrybucyjne składa się z jednej hali klasy A o powierzchni niespełna 64 000 metrów kwadratowych. Najemca ma do dyspozycji część magazynową i biurową, jak również pomieszczenia socjalne. Powierzchnia magazynowa posiada instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy ESFR, klap dymowych oraz hydrantów przeciwpożarowych wewnętrznych i zewnętrznych. Nieruchomość jest ogrodzona i pod stałym nadzorem ochrony, a brama wjazdowa posiada telewizję przemysłową. Na terenie posesji są place manewrowe o głębokości 27 metrów oraz parkingi dla pracowników i gości.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych