Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Łubna  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Góra Kalwaria

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 43500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Kalwaria położony jest około 26 kilometrów na południe od centrum Warszawy w sąsiedztwie ulicy Puławskiej. Taka lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do miasta, a także do południowej obwodnicy stolicy, drogi ekspresowej S2, która zapewnia sprawne połączenie z oddalonym o 23 kilometry Lotniskiem im. F. Chopina oraz autostradą A2 łączącą Warszawę i Berlin.

Centrum logistyczne składa się z jednego magazynu o całkowitej powierzchni najmu 43 500 metrów kwadratowych. Obiekt oferuje moduły magazynowe oraz pomieszczenia biurowe. Wnętrze magazynu jest dostosowane do potrzeb najemcy i posiada instalację przeciwpożarową w formie tryskaczy ESFR oraz klap dymowych, świetliki umożliwiające dopływ światła dziennego, a także całodobowy monitoring i ochronę. Powierzchnia magazynowa może służyć do składowania oraz lekkiej produkcji. Ponadto na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe oraz place manewrowe o głębokości 30 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych