Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Błonie-Pass  |  Prologis
wynajem

Prologis Park Błonie II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 110000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Prologis Park Błonie II znajduje się w obrębie Strefy Przemysłowej Błonie-Pass, w odległości 33 kilometrów na zachód od centrum Warszawy. Magazyny położone są w pobliżu drogi krajowej nr 92 oraz około 10 kilometrów od węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2, co pozwala na łatwe połączenie z oddalonym o 42 kilometry Lotniskiem im. F. Chopina oraz innymi regionami kraju.

Centrum dystrybucyjne oferuje 3 hale magazynowe o łącznej powierzchni ponad 110 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji najemcy są moduły magazynowe, a także pomieszczenia biurowe i zaplecza socjalne. Obiekty posiadają instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy typu ESFR i klap dymowych, a także hydranty wewnętrzne i zewnętrzne oraz świetliki zapewniające dostęp światła dziennego. Dodatkowym atutem podnoszącym bezpieczeństwo i komfort pracy jest brama wjazdowa z telewizją przemysłową oraz całodobowa ochrona. Ponadto na terenie nieruchomości dostępne są liczne miejsca parkingowe dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz place manewrowe o minimalnej głębokości 28 metrów.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych