Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Wypędy  |  White Star
wynajem

Diamond Business Park Raszyn

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 15000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Diamond Business Park Raszyn położony jest pod Warszawą, około 15 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana dzięki sąsiedztwu Trasy Salomea-Wolica – drogi S8, jak również bliskości obwodnicy Warszawy, drogi ekspresowej S2, która łączy park z oddalonym o 6 kilometrów Lotniskiem im. F. Chopina oraz autostradą A2. Ponadto, inwestycja znajduje się w pobliżu Centrum Handlowego Janki i w zasięgu warszawskiej komunikacji miejskiej.

Centrum dystrybucyjne oferuje 15 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej. Dostępne są także pomieszczenia biurowe oraz zaplecza sanitarne położone na antresoli lub parterze budynku. Hala wyposażona jest w świetliki, klapy dymowe oraz system tryskaczy, a także całodobowy monitoring. Powierzchnia może zostać elastycznie dostosowana zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji. Do magazynu przynależą również place manewrowe i miejsca parkingowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych