Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa I  |  Warszawa  |  Platan Group
wynajem

Platan Park I i II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 30000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Platan Park zlokalizowany jest na warszawskim Ursynowie, około 10 kilometrów od centrum miasta. Nieruchomość usytuowana jest nieopodal ulicy Puławskiej, oraz w pobliżu węzła „Warszawa Południe” drogi ekspresowej S2. Taka lokalizacja umożliwia sprawny transport nie tylko wewnątrz Warszawy, ale również w inne części kraju. Niezwykle istotnym atutem jest sąsiedztwo międzynarodowego Portu Lotniczego im. F. Chopina. Komunikacja miejska zlokalizowana jest bardzo blisko parku, a dodatkowo dostępne jest połącznie autobusowe „Platan”.

Park magazynowy złożony jest z 5 budynków o łącznej powierzchni około 30 000 metrów kwadratowych. Centrum oferuje również pomieszczenia biurowe z osobnym wejściem oraz możliwością elastycznego dopasowania do potrzeb najemcy. Na wyposażeniu obiektów jest instalacja przeciwpożarowa i klimatyzacja, a bezpieczeństwo zapewnia ochrona. Do nieruchomości przynależą parkingi oraz plac manewrowy.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych