Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Sosnowiec  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Sosnowiec I – V

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 230000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Sosnowiec I-V usytuowane są we wschodniej części aglomeracji Śląskiej, około 7 kilometrów od centrum Sosnowca. Magazyny położone są w sąsiedztwie drogi ekspresowej S1 oraz w odległości 9 kilometrów od węzła „Brzęczkowice”. Nieruchomość jest także dobrze skomunikowana z oddalonym o 34 kilometry Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz Euroterminala multimodalnego w Sławkowie.

Centrum logistyczne składa się z 6 hal magazynowych o łącznej powierzchni około 230 000 metrów kwadratowych. Inwestycja oferuje wysokiej jakości moduły biurowo socjalne, które mogą zostać dostosowane do wymagań klienta. Bezpieczeństwo na terenie obiektu zapewnia całodobowy monitoring, a także instalacja przeciwpożarowa w postaci klap dymowych i tryskaczy typu ESFR. Dodatkowo na terenie nieruchomości dostępne są parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych