Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Gliwice  |  Goodman
wynajem

Goodman Gliwice Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 51000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Gliwice Logistics Centre usytuowany jest na Górnym Śląsku, w Gliwicach. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 88 w odległości 6 kilometrów od Węzła „Kleszczów” z autostradą A4 łączącą wschodnią i zachodnią granicę kraju. Ponadto około 2 kilometry od parku znajduje się śródlądowy Port Gliwice oraz stacja kolejowa. Dodatkowym atutem jest lokalizacja w obrębie Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w Podstrefie Gliwice, co oznacza możliwość uzyskania ulg podatkowych.

Centrum logistyczne składa się z 2 hal magazynowych klasy A o łącznej powierzchni 51 000 metrów kwadratowych. Budynki oferują również moduły biurowe oraz zaplecza socjalne. Powierzchnia magazynowa wyposażona jest w system tryskaczy ESFR, klapy dymowe oraz ogrzewanie gazowe. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej posesji, a najemcy mają do dyspozycji parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych