Oferta

Wybrany obiekt

mazowieckie  |  Warszawa II  |  Janki  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Janki II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 36500 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Janki II znajduje się około 16 kilometrów od centrum Warszawy, w pobliżu miejscowości Janki. Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S8, co zapewnia szybki dostęp do obwodnicy stolicy/S2 oraz Portu Lotniczego F. Chopina, a także autostrady A2 łączącej Warszawę i Berlin. Taka lokalizacja jest gwarancją dostępu do wykwalifikowanej kadry oraz różnorodnego rynku konsumenckiego.

Park dystrybucyjny składa się z 2 obiektów o łącznej powierzchni 36 500 metrów kwadratowych. Obiekty stanowią idealne miejsce dla wielu obszarów działalności. Pomieszczenia biurowe oraz socjalne mogą zostać zaaranżowane według preferencji najemcy. W magazynach jest zainstalowany monitoring, a wyposażenie obejmuje także system przeciwpożarowy w formie tryskaczy i klap dymowych. Na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych