Oferta

Wybrany obiekt

kujawsko-pomorskie  |  Bydgoszcz & Toruń  |  Bydgoszcz  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Bydgoszcz

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 50000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Bydgoszcz usytuowany jest w Bydgoskiej Strefie Przemysłowej „ZACHEM”. Nieruchomość znajduje się około 9 kilometrów od centrum miasta oraz 10 kilometrów od obwodnicy Bydgoszczy, drogi ekspresowej S10, a także dróg krajowych nr 5 i 25. Park zlokalizowany jest niedaleko linii kolejowej Piła – Bydgoszcz – Kutno – Warszawa. Dodatkowym atutem jest bliskość lotniska w Bydgoszczy, które mieści się 11 kilometrów od magazynu. Dzięki bardzo dobrej lokalizacji oraz możliwości korzystania z komunikacji miejskiej jest to miejsce, które gwarantuje dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz bogatego rynku konsumenckiego.

Park oferuje około 50 000 metrów kwadratowych A-klasowej powierzchni magazynowej w ramach 3 budynków. Najemca ma do dyspozycji także zaplecza socjalne oraz przestrzeń biurową. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz możliwości dopasowania modułu do potrzeb wynajmującego jest to atrakcyjne miejsce dla wielu obszarów działalności gospodarczej.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych