Oferta

Wybrany obiekt

pomorskie  |  Bydgoszcz & Toruń  |  Ostaszewo  |  Goodman
wynajem

Goodman Toruń Logistics Centre

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 67000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Goodman Toruń Logistics Centre usytuowane w obszarze Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nieruchomość znajduje się około 10 kilometrów od centrum Torunia. Obiekt znajduje się 8 kilometrów od autostrady A1 oraz 16 kilometrów od drogi ekspresowej S10, która zapewnia szybki dostęp do oddalonego o 50 kilometrów lotniska w Bydgoszczy. Niedaleka odległość ważnych krajowych i zagranicznych szlaków komunikacyjnych gwarantuje sprawną dystrybucje towarów.

Centrum logistyczne oferuje niespełna 67 000 metrów kwadratowych powierzchni. Do dyspozycji najemcy są moduły magazynowe oraz biura i zaplecza socjalne. Deweloper zaprojektował magazyn tak, by dostosować się do potrzeb najemcy – zarówno ilość doków, jak i bram można dopasować zależnie do preferencji klienta. Na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych. Ponadto dodatkowym autem jest możliwość ekspansji.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych