Oferta

Wybrany obiekt

kujawsko-pomorskie  |  Bydgoszcz & Toruń  |  Bydgoszcz  |  Waimea
wynajem

Waimea Logistic Park Bydgoszcz

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 90000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Waimea Logistic Park Bydgoszcz znajduje się 5,5 kilometra na wschód od centum miasta.. Lokalizacja pozwala na sprawne połączenie z oddaloną o 10 kilometrów drogą ekspresową S10 i autostradą A1. Centrum zlokalizowane jest jedynie 3 kilometry od drogi krajowej nr 5. Ponadto bardzo dobry dojazd komunikacją miejska zapewnia łatwy dostęp do centrum Bydgoszczy. Rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, bliskie sąsiedztwo Międzynarodowego Portu Lotniczego, który leży 8 kilometrów od magazynu oraz nowoczesne dworce kolejowe pozytywnie wpływają na dystrybucję towarów.

Park logistyczny oferuje około 90 000 metrów kwadratowych powierzchni. Budynki klasy A składają się z powierzchni magazynowej oraz biurowej. Deweloper zastosował nowoczesne rozwiązania techniczne, telekomunikacyjne oraz systemy ochrony przeciwpożarowej. Doki wyposażone są w rampy hydrauliczne samopoziomujące z fartuchami ochronnymi. Dodatkowo, by zapewnić komfort pracy i bezpieczeństwo, obiekty są pod stałą ochroną. Najemca ma do dyspozycji obszerne place manewrowe oraz parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych