Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Mirków  |  MLP Group
wynajem

MLP Wrocław

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 63000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

MLP Wrocław usytuowany jest na terenie dzielnicy Psie Pole, w północno-wschodniej Wrocławia, 11 kilometrów od centrum miasta. Kompleks znajduje się w pobliżu drogi krajowej nr 98 i posiada dobre połączenie z oddaloną o 9 kilometrów autostradą A8. W przyszłości niedaleko parku będzie przebiegała Wschodnia Obwodnica Wrocławia. Lokalizacja gwarantuje bardzo dobre połącznie z Warszawą oraz innymi regionami Polski.

Park logistyczny składa się z 5 magazynów klasy A o łącznej powierzchni 63 000 metrów kwadratowych. Do dyspozycji najemcy są także przestrzenie biurowo – socjalne, które mogą zostać zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klienta. Kompleks wyposażono w system tryskaczy typu ESFR, instalację wykrywania dymu, klapy dymowe, świetliki, a także ogrzewanie gazowe. Komfort i bezpieczeństwo pracy jest dodatkowo wspomagany przez całodobową ochronę. Na terenie nieruchomości znajdują się parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych