Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Mirków  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Wrocław V

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 48200 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Wrocław V znajduje się w miejscowości Mirków, około 14 kilometrów od Wrocławia. Nieruchomość położona jest przy drodze krajowej nr 98 (Łącznik Długołęka), która prowadzi do oddalonej o 5 kilometrów Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8. Centrum posiada dobre połączenie z lotniskiem Wrocław-Strachowice, od którego dzieli je 25 kilometrów. Lokalizacja gwarantuje dostęp do wykfalifikowanej kadry oraz bogatego rynku konsumenckiego.

Centrum logistyczne oferuje około 48 200 metrów kwadratowych powierzchni podzielonej między 3 hale magazynowe. Na życzenie najemcy dostępne są przestrzenie biurowe z możliwością elastycznego dostosowania do indywidualnych potrzeb. Bezpieczeństwo pracy zapewnia instalacja przeciwpożarowa w postaci tryskaczy ESFR oraz całodobowy monitoring. Na terenie posesji są place manewrowe, miejsca parkingowe dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych