Oferta

Wybrany obiekt

dolnośląskie  |  Wrocław  |  Wrocław  |  Panattoni
wynajem

Panattoni Park Wrocław VIII

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 97560 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Panattoni Park Wrocław VIII zlokalizowany jest w południowo-zachodniej części aglomeracji wrocławskiej przy ul. Kwiatkowskiego. Na skutek bliskiego sąsiedztwa dwóch węzłów komunikacyjnych- skrzyżowania drogi ekspresowej A8 z autostradą A4 oraz skrzyżowanie drogi krajowej nr 5 z autostradą A4 inwestycja posiada dogodne połączenie z największymi krajowymi zespołami miejskimi. Obiekt charakteryzuje się dogodnym połączeniem z centrum miasta usytuowanym w odległości 10 kilometrów. Szczególnie istotne jest położenie parku 11,5 kilometra od Portu Lotniczego Wrocław.

Centrum dystrybucyjne składa się z sześciu budynków o łącznej powierzchni 97 560 metrów kwadratowych. Magazyny zaopatrzone są w system ogrzewania oraz instalację tryskaczową typu ESFR. Do głównych udogodnień zaproponowanych przez dewelopera należą miejsca postojowe, place manewrowe, doki rozładunkowe oraz liczne bramy wjazdowe do każdego z obiektów będących elementem składowym parku logistycznego.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych