Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Sosnowiec  |  Logicor
wynajem

Logicor Stryków

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 107000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Stryków usytuowany jest w centralnej Polsce, zaledwie 18 kilometrów od centrum Łodzi. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drogach krajowych nr 71 oraz 14 w pobliżu węzła „Stryków” autostrady A2, około 5 kilometrów od skrzyżowania autostrady A1 i A2. Lokalizacja w pobliżu ważnych szlaków komunikacyjnych ułatwia dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Dodatkowo niedaleko parku znajdują się przystanki łódzkiej komunikacji miejskiej.

Park magazynowy oferuje około 107 000 metrów kwadratowych powierzchni, w ramach 3 hal klasy A. Na życzenie klienta dostępne są także przestrzenie biurowe. Magazyny są wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. w instalację przeciwpożarową w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Powierzchnia może zostać zaadaptowana zarówno pod składowanie, jak i lekka produkcję. Na terenie posesji znajdują się place manewrowe oraz parkingi.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych