Oferta

Wybrany obiekt

łódzkie  |  Polska Centralna  |  Piotrków Trybunalski  |  Other
wynajem

Logistic City Piotrków Trybunalski

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 413000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logistic City Piotrków Trybunalski to centrum logistyczne położone w północnej części miasta w pobliżu skrzyżowania dróg ekspresowych S8 oraz S74. Inwestycja znajduje się około 7 kilometrów od wjazdu na autostradę A1, która gwarantuje sprawne połączenie z Łodzią oraz autostradą A2. Nieruchomość położoną na obszarze prawie 120 ha jest jedną największych obiektów magazynowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Park logistyczny posiada docelową powierzchnię magazynową około 413 000 metrów kwadratowych w ramach 15 budynków. Wnętrze dostosowane jest do potrzeb najemcy, umożliwiając mu działalność związaną z magazynowaniem, dystrybucją, lekką produkcją oraz przetwórstwem. Najemca będzie miał możliwość wynajęcia także powierzchni biurowych. Magazyn pełni funkcje zarówno kompleksu logistycznego, jak i biznesowego. Budynki wyposażone są w instalację przeciwpożarową, ogrzewanie gazowe, szerokopasmową sieć telekomunikacyjną, a także całodobową ochronę. Na terenie parku znajdują się liczne parkingi oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych