Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Gądki  |  Logicor
wynajem

Logicor Poznań II

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 12000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Poznań II znajduje się w miejscowości Gądki, zaledwie około 13 kilometrów od centrum Poznania. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie węzła „Koninko” drogi ekspresowej S11 oraz jedyne 5 kilometrów od węzła „Krzesiny” autostrady A2. Ponadto park oddalony jest o 37 kilometrów od lotniska Poznań-Ławica. Taka lokalizacja zapewnia sprawną dystrybucję towarów oraz łatwy dostęp dla pracowników.

Obiekt oferuje około 12 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej klasy A z możliwością wynajmu dopasowanej do potrzeb klienta przestrzeni biurowej. Budynek jest wykonany zgodnie z najwyższymi standardami i spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców. Ponadto deweloper zastosował ekologiczne rozwiązania, takie jak panele słoneczne, czy odzyskiwanie wody deszczowej. Powierzchnia jest przystosowana do magazynowania oraz lekkiej produkcji przemysłowej. Na terenie posesji są place manewrowe i parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych