Oferta

Wybrany obiekt

wielkopolskie  |  Poznań  |  Żerniki  |  Logicor
wynajem

Logicor Poznań I

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 93000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Logicor Poznań I usytuowany jest w miejscowości Żerniki, około 13 kilometrów od centrum Poznania. Nieruchomość położona jest przy drodze ekspresowej S11 blisko węzła „Krzesiny” z autostradą A2. Lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z Warszawą, Berlinem oraz miastami Górnego Śląska. Dodatkowo park oddalony jest o 23 kilometry od lotniska w Poznaniu. Powyższe atuty tworzą idealne warunki dla sprawnej dystrybucji towarów.

Nieruchomość oferuje około 93 000 metrów kwadratowych powierzchni podzielonej między 3 hale magazynowe klasy A. Zaplecze socjalno-biurowe może zostać wykonane na zamówienie najemcy. Wnętrze magazynu jest dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb składowania, lekkiej produkcji oraz usług logistycznych. W budynkach zainstalowany jest system tryskaczy typu ESFR oraz klapy dymowe. Na terenie nieruchomości znajdują się place manewrowe oraz parkingi dla samochodów ciężarowych i osobowych.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych