Oferta

Wybrany obiekt

śląskie  |  Górny Śląsk  |  Sosnowiec  |  Hillwood
wynajem

Hillwood Zagłębie

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

siatka słupów 12x25
wysokość netto 10 m
nośność posadzki 5T
istniejąca powierzchnia 48000 m2
zobacz obiekt na mapie zapytaj o obiekt

PONADTO

tryskacze klapy dymowe cctv crossdock lekka produkcja bocznica kolejowa

OPIS OBIEKTU

Hillwood Zagłębie usytuowany jest we wschodniej części Sosnowca około 3 kilometrów od centrum miasta. Magazyn znajduje się bezpośrednio przy drodze ekspresowej S86, co pozwala na szybki dostęp do oddalonej o 7 kilometrów autostrady A4 oraz międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach, który znajduje się około 24 kilometrów od parku. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd dla kadry pracowniczej.

Park logistyczny ofertuje 48 000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej klasy A. Dodatkowo dostępne są pomieszczenia biurowo socjalne z możliwością przystosowania do indywidualnych potrzeb najemcy. Magazyn posiada nowoczesne oświetlenie LED, świetliki oraz instalację przeciwpożarową w postaci klap dymowych oraz tryskaczy typu ESFR. Ponadto na terenie nieruchomości znajdują się parkingi dla samochodów osobowych i ciężarowych oraz place manewrowe.

ZAPYTAJ O OBIEKT

x

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego obiektu magazynowego lub logistycznego?
Poszukujesz profesjonalnego wsparcia oraz doradztwa osób z zewnątrz, które spojrzą na Twoją działalność „świeżym okiem”?

obiekty magazynowe na wynajem i sprzedaż
doradztwo logistyczne
projekty Build to Suit
baza gruntów inwestycyjnych